Solidność / uczciwość / bezpieczeństwo

Solidność / uczciwość / bezpieczeństwo

ARGOS

Przedsiębiorstwo Usługowe ARGOS to firma oferująca wyjątkowo niedrogi i komfortowy przewóz osób. Jesteśmy solidnym, uczciwym i bezpiecznym przewoźnikiem. Długoletnia praktyka oraz doświadczona załoga gwarantuje, że zlecona naszej firmie usługa zostanie wykonana fachowo i terminowo. Posiadamy nowoczesne i komfortowe busy oraz autobusy utrzymane w pełnej sprawności technicznej w autoryzowanych serwisach. Nowoczesne zaplecze techniczne wraz z wyspecjalizowaną kadrą mechaników umożliwia natychmiastowe usunięcie każdej usterki. Z łatwością wybiorą Państwo ten najbardziej odpowiadający liczebności i potrzebom przewożonej grupy.
Obecnie świadczymy usługi w województwie lubuskim jak również w pobliskich województwach w zakresie przewozu osób na liniach regularnych i regularnych specjalnych. 

Renoma zdobyta poprzez wysoką jakość świadczonych usług sprawiła, że klienci zaczęli zgłaszać się do firmy także indywidualnie, co miało odbicie w uruchomieniu dodatkowych usług - dowozy pracownicze oraz przewozy okazjonalne.
W ramach naszej działalności wykonujemy także specjalistyczny przewóz osób niepełnosprawnych. Tego rodzaju transport wykonujemy odpowiednio przystosowanymi i komfortowymi samochodami. Nasze pojazdy wyposażone są w atestowane podjazdy i systemy mocowania, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo osobom korzystającym z tego typu przewozu.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych